İstanbul

Mitsubishi Electric Servis Ataşehir

Uzun yıllardır hizmet veren işinde başarılı ve güvenilir Mitsubishi Electric Servis Ataşehir şubemiz olarak her zaman klimanızda oluşabilecek bir arıza veya zamanı gelmiş bir bakımda bir telefon uzağınızdayız. Klimalar çok fazla bakıma ihtiyaç duyan teknolojik aletlerden birisidir.

Her zaman söylediğimiz gibi her teknolojik alet gibi klimaların da bir ömrü vardır. Fakat düzenli bakımı yapıldığında bozulma riskini çok fazla derecede düşürmüş olursunuz. Uzaktan kumanda, fan, motor sorunlarında ve buna benzer birçok şeyde evinize gelip arızayı bulup çözmeye çalışırız. Uzman, başarılı teknik elemanlarımızla haftanın Pazar haricindeki her günü bize ulaştığınızda gelebildiğimiz en kısa süre içerisinde gelip sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Parça değişimi gerektiren bir durum olduğunda ise sizlerin izni doğrultusunda değişimi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca taktığımız yüksek kalite parçalara 1 yıl boyunca süren garantiyi koşulsuz şartsız veriyoruz. Çünkü siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve bize olan güveni bizim için en önemli şey. Gözünüz kapalı olarak klimanızın hayatını bize emanet edebilirsiniz. Firmamızı ve çalışanlarımızı tercih ettiğiniz için teşekkürler.


Firma Adı: Örüç Teknik Klima Sistemleri – Halit Örüç
Açık Adres: Kocasinan Caddesi, Uzay Sokak 8A Ataşehir
Çağrı Merkezi Numarası 0216 420 05 23
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:30 – 18:30
Pazar: Kapalı

  • Burhan

    Uzun zamandan beri severek kullandığımız Mitsubishi Electric markalı klimamız bir süre önce çok gürültülü bir şekilde çalışmaya başladı. Konunun neden olduğunu anlamaya çalışsakta tam olarak çözemedik. Klimanın sesi rahatsız edici bir düzeye varmıştı. Bizde bu sorunun neden olduğunu çözebilmek için doğrudan Mitsubishi Electric Servis Ataşehir adresine yönelmeyi tercih ettik. Servis kısa bir inceleme sonrasında fan motorunun zarar gördüğünü ve yenisiyle değiştirilmesi gerektiğini belirtti. Sorunu çok kısa bir süre içinde çözdüler. Ve bize herhangi bir zahmet yaşatmadan klimayı ilk günkü performansında teslim ettiler. Bu süreçte ayrıca klimanın en verimli şekilde nasıl kullanılabileceğine dairde önemli bilgiler verdiler. Yani kısaca bu süre boyunca çalışmanın her detayından oldukça memnun kaldık.

  • Abbas

    Isınmak için kombi kullandığımız evde, klimayı yazdan yaza serinlemek için kullanıyorduk. Ancak bu sene kombimizin arıza yapması sonucu yaklaşık bir hafta boyunca kışın klima kullanmak zorunda kaldık. Başta ısıtacağı konusunda şüphelerimiz vardı, ama gösterdiği performansla bu şüphelerimizi boşa çıkardı. Kendilerine buradan teşekkür etmeyi kendime borç bildim. Teşekkürler Mıtsubishi.

  • Sait

    Evimizde doğalgaz kullanmadığımız için kışın da klima ile ısınıyoruz. Mitsubishi markasına ait SRK35ZSP-S Mitsubishi 12000 Btu, A++ inverter model klima kullanıyorum. Geçen gün sürekli aşağı bahçeye su akıtmaya başlayınca Mitsubishi Electric Servis Ataşehir ile iletişime geçerek arızayı bildirmem üzerine yönlendirdikleri ekip gün içerisinde gelerek problemi çözdüler ve klimam şu an sorunsuz çalışıyor.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com