İstanbul

Mitsubishi Electric Servis Pendik

Klimalar insan hayatına olumlu yönden birçok katkı sağlayan elektronik eşyalardan birisidir. Yazın soğutma, kışınsa ısıtma görevini üstlenen klimalar artık neredeyse her ev ve iş yerinin olmazsa olmaz elektronik eşyaları arasında gösterilmektedir.

Mitsubishi Electric markası da oldukça kaliteli ve uzun ömürlü klima üreten markaların başında gelmektedir. Fakat her marka elektronik eşyada olduğu gibi Mitsubishi Electric marka klimalarda da zaman zaman arızalar yaşanabilmektedir. Bu arızalar kimi zaman kullanıcı kaynaklı kimi zaman da başka nedenlerden dolayı oluşur. Kullanıcı için sıkıntı yaratmaması açısından hemen müdahalede bulunulması elzemdir.

Bu bağlamda işini düzgün yapan kaliteli bir teknik servis gereksinimi ortaya çıkar. Mitsubishi Electric Servis Pendik olarak yılların vermiş olduğu deneyimle Mitsubishi Electric marka klimalarınızın bakım, onarım ve montaj işlerini en hızlı ve güvenilir bir şekilde yapmaya devam ediyoruz. Firmamız klima sektörünün sürekli geliştirilen ve yenilenen teknolojisini takip ederek mükemmel performansı, yüksek verimliliği ve enerji tasarrufunu devamlı kılmak amacıyla kaliteli çözümleri tüketiciye ulaştırmaktadır. Sizin de Mitsubishi marka klimanızla ilgili herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyacınız varsa bizlere ulaşabilirsiniz.


Firma Adı: Mert Klima – Mustafa Mert
Açık Adres: Kaynarca Mah. Deniz Cad. Üveysi Sok No:14/A Pendik
Çağrı Merkezi Numarası 0216 484 68 96
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:30 – 18:30
Pazar: Kapalı

Harita bilgisi güncelleniyor..


Firma Adı: Elit Elektronik – İmdat Altun
Açık Adres: Yeni Mah. Plevne Cad. Bankacılar Sit. No:4 D:3
Çağrı Merkezi Numarası 0216 511 11 62
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 07:45 – 21:46
Cumartesi: 09:33 – 19:31
Pazar: Kapalı


Firma Adı: Bulut Ticaret – Hikmet Bulut
Açık Adres: Güllübağlar Mah. Aydemir Sok. NO:13/A Pendik
Çağrı Merkezi Numarası 0216 307 07 94
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 08:11 – 20:36
Cumartesi: 10:13 – 18:01
Pazar: Kapalı

  • Aytül Y.

    Kışın evde kombi odluğundan klimayı pek kullanmıyoruz. Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte evinde çok güneş almasından dolayı klimayı hafiften kullanmaya başladım. Geçen yaz sonunda hiçbir sorunu olmadan yerinde duran klima şimdi yoğun ve ağır bir kokuyu yaymaya başladı. Yerinde duran klimanın böyle bir problem yaratması normal mi ve bu konuda ne yapmam gerektiği konusunda Mitsubishi Klima Servis Pendik şubesi yardımcı olabilir mi?

  • Bahri

    Klima konusunda tercihimizi bu konuda bir hayli fazla övülen marka Mitsubishi Electric’den yana kullandık. Almış olduğumuz klima ilk zamanlarda her açıdan ailemizin beklentinizi karşılayacak düzeydeydi. Ancak zaman ilerledikçe cihazın çok gürültülü bir şekilde çalıştığını fark ettik. Özellikle eski zamanlara kıyasla bariz bir şekilde klimanın çalışma ses düzeyi artmıştı. Bu sorun bizim kendi başımıza çözebileceğimiz bir durum olmadığından dolayı tercihimizi hemen Mitsubishi Electric Servis Pendik adresinden yana kullandık. Servis kısa bir inceleme süresinin sonunda sorunun neden kaynaklı olduğunu hemen buldu. Sorunun basit bir nedenden dolayı kaynaklı olarak oluştuğunu ve belirli durumlara dikkat etmemiz gerektiğini belirtti. Bizde bu adımlara dikkat ettikten sonra karşımıza bir daha bu tarz bir problem çıkmadı.

  • Hasan

    Elektronik ürünleri kullanırken her zaman titiz davranırım. Klimayı kullanırken de aynı titizliğimi sürdürüyordum. Ancak geçen ay klimayı çalıştırırken 1501 kodlu hatayı verdi. İnternetten küçük çaplı bir araştırmayla hatanın, aşırı gaz şarjından dolayı anormallikten olduğunu öğrendim. Ertesi gün Mıtsubishi Electric Pendik Servisini aradım. Aynı gün gelip hatayı gidererek bana rahat bir nefes aldırdılar. Burdan kendilerine teşekkür ederim.

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com