İstanbul

Mitsubishi Electric Servis Beyoğlu

Firma Adı: Aysberg Tek.Serv.Hizm.Sen.ve Tic.Ltd.Şti.
Açık Adres: Fetihtepe Mah.Sivas Sok. No:38/B Hasköy
Çağrı Merkezi Numarası 0212 361 04 16
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:30 – 18:30
Pazar: Kapalı

 • Damlanur İ.

  Mitsubishi klimaların fiyat/performans açısından sahip oldukları değer açıkçası klima alma konusunda diğer markaları direkt olarak saf dışı bırakıyor. Yakın zamanda aldığım Mitsubishi klima modelinde yenilikçi bir tasarım hem estetik açıdan hem de kullanım açısından memnun ediyor. Mitsubishi Klima Servis Beyoğlu hizmeti de gerekli bakım işlemlerini gerçekleştirme konusunda oldukça profesyonel çalışıyor. Kesinlikle Mitsubishi klimayı her açıdan tavsiye ederim

 • Berkcan G.

  İstanbul’ un ve Türkiye’ nin ve hatta Avrupa’ nın en önemli merkezlerinden birisi konumundaki Beyoğlu’ ndaki ofisimiz için bir tane işini düzgün yapan servis bulamadık. Mitsubishi gibi bir markanın klimasını kullanmamıza rağmen henüz Mitsubishi Klima Servis Beyoğlu hizmetinden faydalanamadık. Bu konuda bize yardımcı olabilecek birileri var mı? Önerebileceğiniz bir servis merkezi var mı?

 • Yakup

  Klima konusunda tercihimizi bir hayli başarılı modellere sahip olan Mitsubishi Electric markasından yana kullandık. Özellikle çevremizden de bu marka hakkında pek çok olumlu yorum duymamız tercihimizin bu yönde gelişmesine neden oldu. Klimayı ilk aldığımız dönemde hiçbir sorun kesinlikle yoktu. Daha sonraki zamanlarda ise, klimanın eskiye nazaran daha gürültülü bir şekilde çalıştığını fark ettik. Konuyu ne kadar ince bir şekilde araştırsakta, tam olarak sorunun neden kaynaklı olduğunu bir türlü bulamadık. Bizde bu konu hakkında daha fazla mağdur olmamak için tercihimizi doğrudan Mitsubishi Electric servis Beyoğlu adresinden yana kullandık. Servis küçük bir arıza durumundan kaynaklı olarak bu sorunun ortaya çıktığını belirtti. Sorunun çok kısa bir süre içinde çözülmesine neden olan adres sayesinde klimayı eskisi gibi kullanmaya devam ettik.

 • Efe

  Beyoğlu’nda bulunan kafemizde Mıtsubishi marka kullanıyoruz. Ancak bilinmeyen bir sebeple klimamız çalışmamaya başladı. Çağırdığımız teknik servis hiç cihazı sökmeden sadece kumandaya birkaç kez basarak motorun yandığını söyleyerek yüksek bir ücret talep etti. Bize pek inandırıcı gelmedi. Bu yüzden burdan size sormaya karar verdik. Cihaz açılmadan motorun yandığı tespit edilebilir mi?

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com