İstanbul

Mitsubishi Electric Servis Bakırköy

Birbirinden farklı alanlarda elektrikli ve elektronik sistemlerini üretimini sağlayan Mitsubishi Electric markası dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Üretmiş olduğu klimalar birçok kullanıcı tarafından kullanılmakta ve kalitesiyle de adından söz ettirmektedir. Ancak ne yazık ki bazen kullanıcı kaynaklı bazen de başka nedenlerden dolayı her marka klimada olduğu gibi Mitsubishi marka klimalarda da arızalar meydana gelebilmektedir.

Mitsubishi Electric Servis Bakırköy olarak klimalarınıza ait her türden arızayı en kısa ve en güvenilir bir şekilde tespiti yaptıktan sonra gideriyoruz. Mitsubishi klimalara teknik servis hizmeti sunan firmamız bugün başarılı çalışmalarıyla sektörde adından söz ettirmekte ve her gün başarılarının verdiği güvence ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizin de Mitsubishi marka cihazınızda sorun varsa veya montaj işlerinizi yaptırmayı düşünüyorsanız size bu konuda profesyonel hizmeti verecek olan firmamızla iletişime geçip randevu alabilirsiniz. Montaj, bakım ve onarımda kullandığımız tüm ekipman ve yedek parçalar birinci sınıf kaliteden oluşmaktadır. Alanında uzmanlaşmış profesyonel bir personellerden oluşan kadromuz siz değerli müşterilerimize daima hizmet vermeye hazır.


Firma Adı: Soydan Teknik İkl.ve Teknik.İnş.
Açık Adres: Sakızağacı Mah.İstanbul Cad.No:62 Bakırköy
Çağrı Merkezi Numarası 0212 635 31 34
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:30 – 18:30
Pazar: Kapalı

  • Enver

    Klima konusunda tercihimizi bu konu hakkında bir hayli fazla övülen ve kaliteli bulunan Mitsubishi Electric markasından yana kullandık. Özellikle bütçe dostu modelleri olması ve kaliteye önem vermesi tam olarak aradığımız durumlar arasındaydı. Bu markadan almış olduğumuz bu klima modeli ilk zamanlarda performans bakımından herhangi bir sorun ortaya çıkarmadı. Ancak ilerleyen zamanlarda yeterince verimli bir şekilde çalışmadığını fark ettik. Ne yaptıysak klimanın eskisi gibi çalışmadığını görüyorduk. Bizde bu sorunla daha fazla uğraşmamak için tercihimizi doğrudan Mitsubishi Electric Servis Bakırköy adresinden yana kullandık. İşinin ehli ekibi ve tecrübeli yönü ile birlikte bu adresin sorunun neden kaynaklı olduğunu hemen çözdü.

  • Ferhat

    Geçtiğimiz sene klima tercihimi, yaptığım araştırmalar sonucunda fiyat / performans olarak bana en yakın olan Mıtsubishi markasından yana kullandım. Gerçekten de gerek performansıyla, gerekse de teknik servisiyle fiyatının hakkını sonuna kadar veren bir marka. Bunun yanı sıra satış sonrası destekten de tarafımdan tam not aldı. Sonuç olarak bu kalitenin karşılığını çevremde klima alacak insanlara bu markayı tavsiye etmek olduğunu düşündüm.

  • Yunus

    Geçenlerde uzun zamandır kullandığım Mitsubishi markasına ait klimam sorunsuz çalışırken birden bire durdu ve daha sonra çalışmamaya başladı ne yaptıysam sorun çözülmeyince Mitsubishi Electric Servis Bakırköy ekibine durumu aktararak arızadan bahsetmem üzerine yönlendirdikleri ekip ertesi gün gelip klimayı incelediler ve arızayı çözerek bizi serin evde oturma derdinden kurtarmış oldular.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com