İstanbul

Mitsubishi Electric Servis Fatih

Mitsubishi markası üretmiş olduğu kaliteli klimalarla birçok kullanıcın almak istediği klima markaları arasında her zaman ilk sırada olmuştur.. Klimalar son dönemlerde her ev ve iş yerinin olmazsa olmaz eşyalarından birisi haline gelmiştir. Ancak zaman zaman çeşitli nedenlerden dolayı klimalar da arızalanabilmektedir. Kullanıcının mağdur olmaması adına onarımın çok kısa bir süre içerisinde güvenilir bir teknik servis tarafından giderilmesi gerekir.

atih ve çevresinde yaşayan müşterilerimiz için her türlü sebepten çıkan arıza ve düzenli bakım yaptırılması gerektiğinde Mitsubishi Electric Servis Fatih şubemiz en güvenilir seçenektir. Alanında uzmanlaşmış tekniksyenlerden oluşan kadromuz sürekli gelişen teknoloji ile birlikte kendini eğitiyor, geliştiriyor ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviye tutmak için çalışıyor. Bize ulaştığınız takdirde bakım ve arıza tespiti için evinize geliyoruz. Eğer arıza küçük bir seviyedeyse veya bakım için geldiysek işimizi adresinizde yapıyoruz.

Fakat arıza büyük bir seviyedeyse makineyi servisimize götürüp orada tamir ettikten sonra evinize geri getirip kurulumuna yapıyoruz. Hem de taktığımız parçalara ve işçiliğimize koşulsuz şartsız 1 yıl garanti veriyoruz. Siz değerli müşterilerimizin güvenli ve kaliteli hizmet alabilmeleri için Pazar günleri hariç haftanın her günü açığız. Kalite bir telefon uzağınızda.


Firma Adı: Atmosfer Dtm.San.ve Tic.Ltd.Şti.
Açık Adres: Atikali Mah.Fevzi Paşa Cad.No:140 Fatih
Çağrı Merkezi Numarası 0212 635 42 85
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:30 – 18:30
Pazar: Kapalı

  • Özlem

    Severek kullandığımız Mitsubishi Electric markalı klimanın soğutma özelliği yeterince iyi çalışmıyordu. Yüksek bir seviyede kullanmamıza rağmen iyi bir verim alamıyorduk. Yapmış olduğumuz araştırmalara rağmen bu durumun neden kaynaklandığını bir türlü çözemedik. Bizde soruna çözüm bulabilmek için doğrudan Mitsubishi Electric Servis Fatih adresine ulaşmayı tercih ettik. Servis uzun süre boyunca filtre temizliği yapılmayan klimaların bu tarz sorunlara yol açabileceğini belirtti. Bize klima temizliğinin nasıl yapılması gerektiği hakkında ufak tüyolarda bulundu. Bundan sonra düzenli aralıklarla bu bakım işlemine dikkat etmemiz halinde, klimada herhangi bir performans sorununun çıkmayacağını belirttiler. Bizde servis tarafından belirtilen adımlara uygun davrandık ve klima ile ilgili herhangi bir arıza kesinlikle çıkmadı.

  • Süleyman

    Fatihte bulunan avukatlık büromuzda klimamız arızalandı ve çalışmıyor. Binada bulunan kapıcının verdiği teknik servisi aradım. Kendileri iki gündür geleceğiz diyerek bizi oyalıyorlar. Ofis soğuk, elektrikli sobadan da istediğimiz randımanı alamıyoruz. Bunun sonucu olarak ofise gelen insanlara mağdur oluyoruz. Bu mağduriyetimizi giderecek işini düzgün yapan bir teknik servis arıyoruz.

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com