İstanbul

Mitsubishi Electric Servis Çekmeköy

Mitsubishi Electric Servis Çekmeköy uzun senelerdir İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde klima bakım, onarım, montaj hizmetlerini gerçekleştiren yaygın servis ağına sahip bir teknik servis firmasıdır. Uzun senelerden beri siz değerli müşterilerimize klima alanında hizmet veren firmamız kalitesinden asla ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Yılların vermiş olduğu bilgi birikimimizle siz değerli müşterilerimize hangi hizmeti nasıl verilmesi gerektiğinin bilincindeyiz. Kaliteli hizmet herkesin hakkıdır mottosuyla çıkmış olduğu yolda sayısız onarım bakım ve montaj işleri gerçekleştiren firmamız birçok müşterimizden olumlu geri dönüşler almıştır. Bu nedenle firmamız, müşterilerin komşularına ve yakınlarına tavsiye ettiği teknik servis konumuna gelmiştir.

Servis sektörünün alışılagelmiş yaklaşımlarının yerine yenilikçi, aktif en doğru çözümleri en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Firma olarak kullandığımız tüm ekipmanlar birinci sınıf kaliteden oluşur. Bunun yanı sıra onarım işlemi sonucunda klimalarınıza 1 yıl süreyle garanti verilir. Bu kaliteli ve profesyonel hizmetin karşılığında da firmamız cebinizi düşünür ve düşük fiyat politikasını uygular. Eğer sizin de klimanızda bakım, onarım ve montaj ihtiyacı var ise gönül rahatlığıyla bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Firma Adı: Er Teknik Isıtma ve Soğ.Sis.San.ve Tic.Ltd.Şti.
Açık Adres: Aşağı Dudullu Mah.Hamza Yerlikaya Blv.No:95 (Şile Yolu,Çekmeköy Kavşağı)
Çağrı Merkezi Numarası 0216 469 62 63
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:30 – 18:30
Pazar: Kapalı


Firma Adı: Osman İlhan Uzman Klima Sistemleri ve İnşaat
Açık Adres: Aydınlar Mah. Adnan Kahveci Cad. Aydıntepe Sok. No:4/A-b Çekmeköy
Çağrı Merkezi Numarası 0216 429 91 69
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 07:45 – 20:55
Cumartesi: 09:30 – 19:12
Pazar: Kapalı

 • Yaşar A.

  Mitsubishi marka klimamız yazın çok güzel soğutuyordu, istediğimiz serinlikte rahatlıkla oturuyorduk. Ancak kış gelip havalar soğumaya başladığında aynı performansı ısıtma için göstermemeye başladı. Biz de Mitsubishi Servis Çekmeköy şubesini arayarak tamir hizmeti talep ettik. Bir hafta sonra geldiler, yapılan kontroller neticesinde klimanın bir parçasında arıza tespiti yaptılar. Parça değişimi için gereken parçanın ellerinde şu anda bulunmadığını bildirdiler ve parça geldiğinde değişim yapmak için bilgi vereceklerini ileterek gittiler. Daha önce Mitsubishi klima kullanıp aynı sorunla karşılaşan var mı merak ettim?

 • Mitsubishi Klima Servisinde Aradığınız Çözümleri Bulacaksınız | Genel Blog by Seha

  […] verdiğimiz servis hizmeti kusursuz olmasıyla beraber, sizlerin de memnun kalacağı düzeydedir. Mitsubishi Servis Çekmeköy ekibi olarak, Çekmeköy bölgesinde aktif olarak gerçekleştirdiğimiz klima […]

 • Güneş R.

  Evde uzun yıllardır sorun yaşamadan, gayet iyi bir performansla kullandığım Mitsubishi klimanın bir üst kapasitesinden 2 ya da 3 yıl kadar önce ofise de aldılar. Ben arızalanmadan uzun süre kullanmıştım ama ofisteki kısa sürede arızalandı. Sürekli yetkili servis çağırmak zorunda kaldık. Sonunda garanti süresi bitti ve cihaz yine arızalandı. Bizde özel Mitsubishi Servis Çekmeköy merkezine başvurduk. Ekipler gün içerisinde geldiler ve cihazı ilk gün kullandığımız performansa getirdiler ve uzun süredir de öyle devam ediyor. Yetkili servisle yıllarca boşu boşuna mücadele etmişiz.

 • Mitsubishi Klimaların Bakımı için Çekmeköy'de Hizmetinizde ⋆ EcanBlog

  […] periyodik bakımları gerçekleştirilecek veya takibi yapılacak cihazlar ile ilgili olarak da Mitsubishi Servis Çekmeköy merkezine başvuru gerçekleştirebilme imkanı bulunuyor. Bu kapsamda da Çekmeköy ilçesi […]

 • Sertaç

  Klimalara özellikle sıcak yaz aylarında büyük bir ihtiyaç duyuluyor. Bizde sıcak havaların sıkıntısından tam olarak kurtulabilmek için bir klima almayı tercih ettik. Konu hakkında kısa bir araştırma yaptıktan sonra bizim için en iyi markanın Mitsubishi Electric olduğuna karar verdik. Almış olduğumuz klimada ilk dönemlerde herhangi bir sorun yoktu. Ancak ilerleyen zamanlarda klimayı çalıştırdıktan bir süre sonra pis bir koku yaydığını tespit ettik. Bu soruna neyin sebep olduğunu araştırsakta tam olarak bir çözüme varamadık. Bizde daha fazla zaman kaybetmemek için tercihimizi doğrudan Mitsubishi Electric Servis Çekmeköy adresinden yana kullandık. Servis işinin ehli ekibi sayesinde soruna çok hızlı bir çözüm bularak bizi yaz aylarında klimasız kalmaktan kurtardı.

 • Fethi

  Birkaç haftadır evimizde gün içinde sürekli şartel atma problemleri yaşıyorduk. Sorunun kaynağını ne olduğunu bulmaya çalışırken, birkaç denemeyle sadece klima açıkken sigortaların attığını farkettik. Daha önce bu teknik serviste yararlanmış olan komşumuzun tavsiyesiyle hemen Çekmeköy’de bulunan Mıtsubishi Electic Servisini aradık. Jet hızıyla gelip yerinde problemimizi çözüp bizi bu sorundan kurtardılar.

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com