İstanbul

Mitsubishi Electric Servis Beşiktaş

Uzun yıllar önce İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde çalışmalarına başlayan Mitsubishi Electric Servis Beşiktaş siz değerli müşterilerimize Mitsubishi Klima teknik servis hizmeti vermektedir. Salon tipi ya da split farketmekesizin klimalarınızda oluşan tüm arızalar için sürekli sizlerin hizmetindedir.

Firmamız klima teknik servisi müşterilerine kaliteli bir servis deneyimi sunmaktadır. Uzman ekibimizle arıza süresini kısaltın ve verimliliği artırın. Firmamıza bildirilen problemleriniz uzman teknisyenler tarafından incelenerek siz değerli kullanıcılarımıza , arızalar ekiplerimiz tarafından iletilecektir. Klima problemlerinizde işçilik ve parça garantisiyle bakım ve tamir işlemini tamamlayacaktır.

Firmamız ayrıca klimalarınıza bakım ve montaj hizmeti de vermektedir. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan kadromuz bakım ve montaj hizmetini çok özenli bir şekilde yapmaktadır. Bilindiği üzere klimaların her sene yapılması gereken periyodik bakımı aksatılmamalıdır. Bakımı aksatılan klima ve tüm beyaz eşyaların arızalanması daha olasıdır. Bu noktada kullanıcılar elektronik eşyalarının bakımlarını aksatmaması çok önemlidir. Siz de Mitsubishi marka klimanızın arızalanma riskini azaltmak için bizlerle iletişime geçin, kısa süre içerisinde gelip klimanızın bakımını yapalım.


Firma Adı: Ulus Klima Elekt.Elektronik San.Tic.Ltd.Şti
Açık Adres: Adnan Saygun Cad. Aydın Sok. No: 6/A Ulus / Beşiktaş
Çağrı Merkezi Numarası 0212 265 60 11
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:30 – 18:30
Pazar: Kapalı


Firma Adı: Gürbüz Grup, Akatlar Servis Noktası
Açık Adres: Karanfilköy Mah. Zeytinoğlu Cd. Çınar Sk. No: 260 Akatlar / Beşiktaş / İstanbul
Çağrı Merkezi Numarası 0212 351 38 96
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:30 – 18:30
Pazar: Kapalı

  • Neslihan A.

    Klimaların performansını kaybetmeden, uzun ömürlü kullanmak için internette her zaman bakımının düzenli olarak yaptırılması vurgulanıyor. Ancak uzun süredir kullandığım ve sorun yaşatmayan Mitsubishi markalı klimanın bakımının ne zaman yapılması gerektiği konusunda bilgi sahibi değildim. İstanbul Mitsubishi Klima Servis Beşiktaş merkezine bu konuda başvuruda bulundum ve telefonda kapsamlı olarak bilgi alma fırsatı buldum. Ayrıca verdikleri randevu tarihinde geldiler ve ekonomik şekilde benim yerine klimanın bakımını profesyonelce yaptılar.

  • Ferhat

    Yeni bir klima almak istediğimiz süreçte çevremizden bilgi almayı denedik. Çevremizden duyduğumuz kadarıyla klima konusunda en iyi isimlerden birinin Mitsubishi Electric markasıymış. Özellikle hem bütçe dostu hem de kaliteli modellere sahipmiş. Durumun bu şekilde olması tercihimizi bu markadan yana kullanmaya itti. Klimayı aldıktan sonra uzunca bir süre boyunca sorunsuz bir şekilde kullandık. Ancak ilerleyen zamanlarda klimanın odasının havasını değiştirebilecek düzeyde bir koku salgıladığını fark ettik. Durumun neden olduğunu anlayabilmek için soluğu hemen Mitsubishi Electric Servis Beşiktaş adresinde aldık. Servis kısa bir kontrol sonrası filtrenin tıkandığını ve bu sorunun düzelmesi için düzenli temizliğin yapılması gerektiğinden söz etti. Bizde buna dikkat ettiğimizde klimadan gelen koku olayına bir daha hiç rastlamadık.

  • Selim

    Beşiktaş’ta kafeterya işletiyorum. Geçen ay kafeteryadaki klimam arızalandı. Servisi çağırdım. Geldiler, motoru yanmış dediler. Söküp tamir ettiler. Daha sonra klimanın performansında bir düşüş yaşnmaya başladı. Sanki uyku moduna alınmış gibiydi. Sorunca da motor yeni olduğu için normal dediler. Aradan 1 ay kadar bir süre geçti. Bu klima ne zaman eski haline döner?

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com