İstanbul

Mitsubishi Electric Servis Maltepe

Uzun senelerdir İstanbul’un Maltepe ilçesinde siz değerli Mitsubishi Electric marka klima kullanıcılarına hizmet veren Mitsubishi Electric Servis Maltepe en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmaya devam ediyor. Mitsubishi Electric markasına ait klimanızda yaşanan herhangi bir arızada alanında uzmanlaşmış profesyonel teknisyenlerden oluşan ekibimiz kısa süre içerisinde adresinize gelir, arıza tespitini yapar, eğer küçük bir arıza var ise yerinizde klimanızın onarımını gerçekleştirir.

Ancak büyük bir arıza varsa klimanızı alır, kendi yerimizde onarımı yapar ve tekrar gelir sizlere teslim eder. Aynı şekilde bakım ve montaj işleri için de firmamızı aradığınız taktirde gelip en kaliteli bir şekilde bakım veya montaj işlemini yapar. Hizmetten sonra da siz değerli müşterilerimize asla teknik desteğini kesmez. Bunun yanı sıra vermiş olduğu hizmete bir yıl süreyle garanti sağlar.

Bu sayede siz değerli müşterilerimizin mağdur olmasının önüne geçer. Ücretlendirme konusunda da düşük fiyat politikası uygulayan firmamız müşterinin cebini de düşündüğünü gösterir. Firmanızın hedefi problemleri en kısa sürede gidermek ve müşteri memnuniyetini kazanmaktır.


Firma Adı: 2C Mühendislik Servis Hizmetleri Tic.Ltd.Şti
Açık Adres: Fındıklı Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. No:25 Maltepe
Çağrı Merkezi Numarası 0216 371 21 22
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:30 – 18:30
Pazar: Kapalı


Firma Adı: Arda Klima Elektronik Mak. San. Ve Tic.Ltd.Şti.
Açık Adres: Tugay Yolu Savaş Sok. Sağlam Apt. No: 11 Cevizli/Maltepe
Çağrı Merkezi Numarası 0216 371 30 07
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 07:41 – 21:00
Cumartesi: 09:01 – 20:41
Pazar: Kapalı

 • Ahmet T.

  Benim deneyimle öğrendiğim gibi klimalarla ilgili herkesin klimalarla ilgili bildiği periyodik temizlik konusu sürekli geri planda kalıyor. Açıkçası günlük yaşam koşturması ve stresi içerisinde bu tip aletlerin bakımına zaman ayırmak fazlasıyla güç olabiliyor ki tam vakıf olunan bir teknoloji olmaması da bozma endişesi yaratıyor. Öneriyle başvurduğum Mitsubishi Servis Maltepe bu konuda bana fazlasıyla yardımcı oldu ve periyodik bakımımı her zaman onlar yapıyor.

 • Gülten R.

  Bir klimanın sürekli ama sürekli kumandası arızalanabilir mi işte arızalanıyor. Üstelik ne yere düşüyor ne de bir yerlere vuruluyor. Sürekli arızalanıp duran Mitsubishi klimanın uzaktan kumandasını yaptırmaktan gına geldi. Kronik bir problem midir nedir bilmiyorum artık. Üstelik yalnız yaşıyorum yani benden başka kullanan yok ve bende kumandaya bir şey yapmadığıma eminim. Artık Maltepe Mistubishi Klima Servis merkezi ile arkadaş olduk diyebilirim bu kumanda yüzünden.

 • Derin

  Klima satın almak için konu hakkında bir hayli fazla övülen Mitsubishi Electric markasını tercih ettik. Özellikle bütçe dostu modellere sahip olduğundan dolayı ailemiz içinde daha uygun bir seçenek olacaktı. Markadan aldığımız bu klima ilk dönemlerde tam performans çalışıyordu. Ancak zamanla bu cihazda da bazı sorunların var olduğunu fark ettik. Isıtma ve soğutma özelliği yeterince verimli bir şekilde çalışmıyordu. Yüksek bir seviyede cihazı kullanmamıza rağmen cihazın yeterince soğuttuğunu veya ısıttığını söylemek mümkün değildi. Bu soruna çözüm bulabilmek için doğrudan Mitsubishi Electric Servis Maltepe adresine danışmaya karar verdik. Servis işinin ehli ustaları ile birlikte sorunu anında çözerek klimayı ilk günkü performansında bize teslim etti.

 • Ali

  Yakın zamanda oturduğum semtte bir kasap dükkanı devraldım. Dükkanın arka tarafında Mıtsubishi marka klima takılıydı. Eski sahibi bunu fan modunda açarsan vantilatör gibi çalışır, elektrik faturası da çok gelmez dedi. Ben de aldığımdan beri kapatmadım ama içime de kuşku düştü ve internetten arama yapınca kimisi bunu doğrularken, kimisi de gerçek dışı olduğunu söyledi. Elektrik faturam henüz gelmedi. Son olarak size sormak istiyorum. Bu şekilde çalışması elektrik faturasına nasıl yansır?

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com