İstanbul

Mitsubishi Electric Servis Beykoz

Klima günümüz teknolojisinin en önemli ürünlerinden birisidir. Hem soğutma hem de ısıtma özelliği sayesinde her evin olmazsa olmaz eşyalarındandır. Klimalar boyutlarına ve Klima alırken göz önünde bulundurulması gereken bir çok detay vardır. Fiyat performans oranı, kalitesi, kullanım ömrü en önemlilerindendir. Hem bu üç özelliği barındıran hem de hesaplı bir klima almak için çok da aramanıza gerek yok.

Mitsubishi olarak siz değerli müşterilerimize klimada kaliteyi uygun fiyata sunuyoruz. Klimalarınızın sorunsuz bir şekilde çalışması için de düzenli bir şekilde bakım yaptırılmasıdır. Bakım yaptırarak olabilecek hemen hemen bütün arızaların önüne geçilebilir. Ancak bakım yaptırmak kesin bir çözüm değildir. Hiç beklemediğiniz bir anda bir arızayla karşılaşabilirsiniz. Bu durumda da Mitsubishi Electric Servis Beykoz şubemizle birlikte sizlerin bir telefon uzağınızdayız.

Bakım, arıza ve montaj işleriniz için Beykoz çevresinde servis aramayın. İşinin en iyisi olan, deneyimli ve güvenilir teknik ekibimizle birlikte bir telefonunuzla en kısa sürede evinize gelip siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz.


Firma Adı: Neta Klima Sist.İnş.Tur.San.Tic.Ltd.Şti
Açık Adres: Kavacık Mah. Orhan Veli Kanık Cad. Küçük Ap. No:24 Beykoz
Çağrı Merkezi Numarası 0216 680 23 00
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:30 – 18:30
Pazar: Kapalı

 • Esat P.

  Mitsubishi duvar tipi klima kullanıcısıyım. Klima olmadan önce her ne kadar araştırma yapmış olsam da Mitsubishi klimamda beklemediğim bir sorun çıktı. Çalışırken yüksek ses çıkarmaya başlayan klimam rahatsız verici seviyeye geldi. Problemin neden kaynaklı olarak gerçekleştiğini öğrenmek için müdahale etmek istedim ama yanlış müdahale olmaması için Mitsubishi Klima Servis Beykoz ile iletişime geçtim ve sorunum kolaylıkla çözüldü.

 • Erdal K.

  Herhalde klima denince benim gibi herkesin aklına gelen ilk marka Mitsubishi’ dir. Daha önce kullanan kişilerden aldığım öneriler doğrultusunda Mitsubishi klima aldım ve garanti süresi sonuna kadar hiç sorun yaşamadan kullandım. Gerçekten de memnun kaldım ki buraya yazamama neden olan olay ise 2 gün önce arızalanan Mitsubishi klimam için çağırdığım Mitsubishi Servis Beykoz merkezinin sağladığı ekonomik, kaliteli ve hızlı klima servisi hizmetleri ile memnuniyetimin ikiye katlanmış olması.

 • Merve

  Uzun zamandan beri severek kullandığımız Mitsubishi Electric markalı klimamız, nedenini anlayamadığımız durumlardan dolayı gürültülü bir şekilde çalışıyordu. Klima sesi rahatsız edici bir düzeye varmış durumdaydı. Konunun neden olduğunu ince bir şekilde araştırsakta, tam olarak sorunun nedenini öğrenemedik. Bizde klimayı aynı şekilde kullanmaya devam edebilmek için soluğu doğrudan Mitsubishi Electric Servis Beykoz adresinde aldık. Servis klima temizliğine yeterince önem göstermediğimizden dolayı bu tarz bir sorunun ortaya çıktığını belirtti. Bundan sonraki süreçte klima temizliğinin ve bakımının nasıl yapılacağını söyledi. Bizde bundan sonraki zamanda buna dikkat ederek klimayı çalıştırmaya özen gösterdiğimiz için karşımıza bu sorun tekrar kesinlikle çıkmadı.

 • Gürkan

  Kirada oturduğumuz evde doğalgaz olmadığı için ısınma ihtiyacımızı klimayla karşılıyoruz. Yıllardır sorunsuz çalışan klima aniden su damlatmaya başladı. Klimanın garantisi bittiği için diğer teknik servisler yüksek meblağda ücretler talep etti. Aradığımız Mıtsubishi Electric Beykoz servisi uygun fiyata verdiği teklifle sorunsuz bir şekilde problemimizi çözerek bizi rahata kavuşturdu.

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com