İstanbul

Mitsubishi Electric Servis Şişli

Firma Adı: Balkar Dayanıklı Tük.Malz.Serv.Paz.İth.İhr.San.Tic.Ltd.Şti.
Açık Adres: Mecidiyeköy Yolu No:20/A Mecidiyeköy / Şişli
Çağrı Merkezi Numarası 0212 266 55 55
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:30 – 18:30
Pazar: Kapalı


Firma Adı: Bahadır Teknik Servis
Açık Adres: Esentepe Mah. Kardeşler Cad. No:3 Levent
Çağrı Merkezi Numarası 0212 278 59 69
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 08:15 – 19:10
Cumartesi: 09:44 – 18:38
Pazar: Kapalı

 • Yasin O.

  Mitsubishi marka klimamız ilk aldığımızda, kurulduğu gün ve ertesi gün çok iyi çalışıyordu. Ancak sonrasında yeterince iyi ısıtmadığını fark ettik. Bu arızayla ilgilenen Mitsubishi Servis Şişli şubesini aradık. Birkaç gün sonra gelip klimaya baktılar ve firma kaynaklı bir arıza olduğunu söylediler. Parça değişimi yapabileceklerini belirttiler. Ancak bir değişim istedik, bunun üzerine klimamızın değişimi sağlandı. Şu anda bir problem yok.

 • Mitsubishi Klima Servis Güvencesiyle Klimalarınız Emin Ellerde | Neo Piksel

  […] da farkında olarak çalışmalarımızda her zaman müşteri odaklı olarak hizmet sunuyoruz. Mitsubishi Servis Şişli ekibimizde bulunan her personelimizin Mitsubishi teknolojilerine olana hâkimiyetiyle beraber, […]

 • Derman L.

  Mitsubishi markalı klimayı ofiste şirket uzun yıllardır kullanıyor. Hiç arızalandığını görmedik ki bölgedeki servis merkezi tarafından yıllık periyodik bakımı için geliyorlar ve bizim adımıza takibini yapıyorlar. Bunun üzerinde bende eve bir tane Mitsubishi düşük kapasite bir tane klima aldım ama garanti süresi bitince hemen arızalandı. Şimdi Şişli Mitsubishi Klima Servis arayışı içerisindeyim, önerilerinizi bekliyorum.

 • Akın

  Klima konusunda tercihimizi bu konu hakkında bir hayli övülen Mitsubishi Electric markasından yana kullandık. Özellikle düşük fiyattaki bu klimaların yüksek bir performansa sahip olduğu duyuluyordu. Klimayı ilk kullandığımız zamanlarda ailecek bir hayli memnun kalmıştık. Ancak zaman geçtikçe klimanın bazı sorunlara sahip olduğunu gördük. Klimanın soğutma özelliği yeterince iyi çalışmıyordu. Yüksek seviyelerde çalışmasına rağmen klimanın soğutma konusunda yeterince başarılı olmadığını görüyorduk. Durumun bu şekilde olması ise bizi doğrudan Mitsubishi Electric Servis Şişli adresini tercih etmeye itti. Bu sorun bizim çözebileceğimiz bir durum olmadığından dolayı konuyu işin ehli ekibine emanet ettik. Ekip çok kısa bir süre içinde bu soruna çözüm bularak klimayı ilk günkü performansta bize teslime etti.

 • Nalan

  Ablamlar uzun yıllardır Mıtsubishi klima kullanıcısıydı. Eniştem her bulduğu fırsatta klimasını över, klima tercihinde ne kadar doğru bir karar verdiğinden söz ederdi. Biz de klima alırken onun tavsiyesine uyarak Mıtsubishi klima satın aldık. Ancak biz onlar kadar şanslı değiliz sanırım. Çünkü geçen hafta mahallede yaşanan toplu elektrik kesintisinden sonra klimam tekrar çalışmadı. Bu konu hakkında bana yardımcı olur musunuz?

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com