İstanbul

Mitsubishi Electric Servis Kadıköy

Klimalar yaz ayları başta olmak üzere dört mevsim kullanıcı için büyük kolaylık sağlayan elektronik eşyalardan birisidir. Mitsubishi Electric markası da üretmiş olduğu kaliteli ve uzun ömürlü klimalarla birçok evin tercih ettiği markalardan birisi haline gelmiştir.

Ancak ne yazık ki her marka elektronik eşya gibi Mitsubishi Electric klimalar da kimi zaman kullanıcı kaynaklı kimi zaman da başka nedenlerden dolayı arızalanabilmektedir. Bu arızalar kullanıcının günlük hayat akışını engellememesi açısında hemen müdahale edilerek giderilmelidir. Bu noktada işinin ehli, hızlı ve kaliteli hizmet sunan bir teknik servise ihtiyaç duyulur.

Bu ihtiyaçları fazlasıyla karşılayan Mitsubishi Electric Servis Kadıköy uzun senelerdir İstanbul’un Kadıköy ilçesinde siz değerli Mitsubishi Electric marka klima kullanıcılarına en hızlı ve en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyor. Alanında uzmanlaşmış kadromuzla Mitsubishi marka klimanıza ait her türden onarım, bakım ve montaj işlerini en kısa sürede en kaliteli bir şekilde veriyoruz. Sizin de Mitsubishi Electric marka klimanızla ilgili teknik desteğe ihtiyacınız varsa hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.


Firma Adı: GDK Mühendislik Taah.San.Ve Tic.Ltd.Şti.
Açık Adres: Zühtüpaşa Mah.Bağdat Cad.Cami Sk. 12/C Kızıltoprak
Çağrı Merkezi Numarası 0216 449 42 44
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:30 – 18:30
Pazar: Kapalı


Firma Adı: Turan İklimlendirme ve Klima Sist.San.veTic.Ltd.Şti.
Açık Adres: Bostancı Mah.Mehmet Şevki Paşa Cad.No:22/A
Çağrı Merkezi Numarası 0216 410 33 00
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 09:15 – 20:01
Cumartesi: 09:45 – 17:42
Pazar: Kapalı


Firma Adı: TEK-SER Klima Soğutma Sistemleri
Açık Adres: Osmangazi Mah. Atayolu Cd. No:22/A
Çağrı Merkezi Numarası 0216 499 90 33
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 08:21 – 20:33
Cumartesi: 10:50 – 17:59
Pazar: Kapalı


Firma Adı: Temizkan Tek. San. Tic. Ltd. Şti.
Açık Adres: Dumlupınar Mah. Akçakoca Sok. Başkan Apt. No:4/1 Kadıköy
Çağrı Merkezi Numarası 0216 373 88 29
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 09:18 – 19:23
Cumartesi: 09:27 – 18:53
Pazar: Kapalı

  • Nazan

    Mitsubishi Electric markasının klima konusunda oldukça başarılı işlere imza attığını duyduk. Bu nedenle klima konusundaki tercihimizi bu markadan yana kullanmaya devam ettik. Ancak her teknolojik cihazda olduğu gibi almış olduğumuz klimada da zamanla bazı sorunların ortaya çıktığını gördük. Yeterli seviyede olmasına rağmen klimanın iyi bir şekilde soğutma özelliğinin çalışmadığını fark ettik. Özellikle bu durum yazın sıcak aylarında ailemiz için çok büyük bir sorunun ortaya çıkmasına neden oluyordu. Konu hakkında ne kadar araştırma yaparsak yapalım tam olarak bu durumun neden kaynaklı olduğunu bir türlü çözemedik. Bizde bu sorunu tamamen bitirmek için tercihimizi doğrudan Mitsubishi Electric Servis Kadıköy adresinden yana kullandık.

  • Tayfun

    Akademik çalışmalar yürüten bir laboratuvarda öğrenciyim ve bitki ile çalıştığımız için laboratuvarımızda salon tipi klima ile bitki odasını stabil sıcaklıkta tutuyoruz. Oda sıcaklığında çalışamadığımız için odayı soğutmamız gerekiyor Mitsubishi markasına ait Mitsubishi Heavy FDF100VNPVD2 Standart Salon Inverter A Enerji Sınıfı 34.000 BTU/h Inverter model klimam arızalanınca Mitsubishi Electric Servis Kadıköy ile iletişime geçerek arıza bildirdim ve yönlendirdikleri ekip anında ve yerinde arızayı giderdi.

  • Nazan

    Yaklaşık 6 yıldır kullandığım Mıtsubishi marka klimam 5103 kodlu hatayı verdi. Gelen ekip söküp götürdü. 5 gün sonra klimanız tamir edildi diyerek çağırdılar. Aldım eve getirdim. Aradan daha bir hafta geçmeden tekrar aynı hatayı verdi. Tamir eden servisi aradığımda biz tamir ettik, sizden kaynaklı tekrar bozulmuştur gibi pişkince bir cevap verdiler. İşlerim yoğun olduğu için uğraşmak istemedim. Aile dostumuzun da daha önce klimasını tamir eden Mıtsubishi Electric Kadıköy Servisini aradım. Ertesi gün klimayı almaya gelen servis iki gün içinde sorunu kökten halledip klimayı teslim etti. Tamir ettikleri süreenin üstüne 7 ay geçmesine rağmen klimamızda herhangi bir sorun yok.

Call Now ButtonSERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com