İstanbul

Mitsubishi Electric Servis Üsküdar

Firma Adı: Yüksek Teknik Enerji ve Klima Sist.Taah.San.ve Tic.A.Ş.
Açık Adres: Cumhuriyet Mah.Karlıdere Cad.Tayfun Sok.No:2-4
Çağrı Merkezi Numarası 0216 335 40 10
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:30 – 18:30
Pazar: Kapalı

 • Nevşin U.

  Öncelikle Mitsubishi klima konusunda gerçekten çok kaliteli bir marka, tereddüt etmeden klima alacakların tercih etmesini öneririm. Sadece tasarruflu ve gerçekten iyi performanslı olmasıyla değil Mitsubishi Klima Servis Üsküdar genelinde gerçekten çok iyi. Daha önceki evimde de bu yeni evimde de kendilerinden başta bakım olmak üzere her türlü konuda sorunsuzca destek alıyorum. Başka yerlerde nasıldır bilmem ama Üsküdar’ da gönül rahatlığıyla Mitsubishi klima kullanabilirsiniz.

 • Üsküdar Mitsubishi Klima Servisi | MaksatBilgi

  […] kadrosu ve yeterli teknolojik altyapısı ile Mitsubishi Klima Servis Üsküdar ilçesi genelindeki tüm ihtiyaçlar için profesyonel ve kurumsal çözümler sunuyor. Özellikle […]

 • Sabri S.

  Daha önce deneyim ettiğimizden ve bize pahalıya patladığından iş yerindeki Mitsubishi markalı klimanın en ufak sorununda hemen Mitsubishi Klima Servis Üsküdar merkezine başvuruda bulunuyoruz. Ekipleri aynı gün içerisinde gelip, sorun daha basit ve daha ekonomik şekilde çözülebilirken müdahale de bulunuyor. Siz siz olun kesinlikle klima en ufak bir sorun çıkardı mı hemen profesyonellere haber verin, gelip baksınlar. Yoksa size pahalıya patlar.

 • Ömer

  Uzun zamandan beri kullanmaya devam ettiğimiz Mitsubishi Electric klima, ilk günkü performansını aratacak şekilde çalışıyordu. Çalışırken çok yüksek bir ses çıkaran klimadan kaynaklı olarak rahatsız oluyordur. Bu sorunu kökten çözebilmek için tercihimizi Mitsubishi Electric servis Üsküdar adresinden yana kullandık. Servis sorunu kısa bir süre içinde inceleyerek fanlarda bir sıkıntının olduğunu ve değişim sürecinin başlaması gerektiğinden söz etti. Değişimi kısa bir süre içinde tamamlayan servis zahmetsiz bir şekilde klimanın ilk günkü performansına geri dönmesine neden oldu. Klimanın bunun nasıl yanında nasıl kullanılacağına dairde bize pek çok öğütte bulundu. Bunlara dikkat ettikten sonra karşımıza klima hakkında herhangi bir sorun çıkmadı.

 • Serhat

  2 hafta önce, uzun zamandır kulllandığım Mitsubishi markasına ait Mitsubishi Heavy SRK35ZSP-W (S) Silver Serisi A++ Enerji Sınıfı Inverter model klimasını kullanıyorum. Geçenlerde ısıtma modunda çalıştırdığım halde klima salonu ısıtmadı ve programı değiştirmeme rağmen problem devam edince Mitsubishi Electric Servis Üsküdar ile konuşarak arıza bildirdim ve yönlendirdikleri ekip kablodan kaynaklanan arızayı yerinde çözdüler

 • Ayşen

  Özel bir eğitim kurumunun öğretmenler odasında kullandığımız Mıtsubishi marka klima 6601 kodlu hatayı vermeye başladı. İnternetten bakınca sorunun merkezi uzaktan kumandanın güç kaynağındaki kablolamada hata olduğunu öğrendik. Kablolama yazdığı için bizi aşan bir durum olduğunu düşünerek Mıtsubishi Electric Üsküdar servisini aradık. Gelen ekip aynı gün sorunumuzu çözerek öğretmenlerimizi soğuk havalardan bir nebze de olsa kurtardı.

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com