İstanbul

Mitsubishi Electric Servis Kartal

Isıtma ve soğutma amaçlı kullanmakta olduğumuz son derece teknolojik ürünler olan klimalar ev ve iş yerlerinin olmazsa olmaz elektronik eşyaları arasında gösterilmektedir. Sürekli olarak kullanılan klimalar bakımsızlık veya içerisindeki herhangi bir teknik malzemenin ömrünü doldurması veya kullanıcı kaynaklı nedenlerden dolayı arızalanarak kullanılmaz hale gelebilir.

Bu noktada kullanıcı hızlı ve güvenilir bir teknik servis firmasına ihtiyaç duyar. Mitsubishi Electric Servis Kartal olarak yılların vermiş olduğu deneyimle birlikte siz değerli Mitsubishi Electric marka klima kullanıcılarına en hızlı ve güvenilir hizmeti vermeye devam ediyoruz. Klimalarınızda arıza, sorun ile karşılaştığınızda ve cihaz ile ilgili bilgi sahibi değilseniz firmamızda müracaat edebilir ve teknik servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

Alanında uzmanlaşmış personellerden oluşan ekibimiz kısa süre içerisinde adresinize gelip klimanızla ilgili arıza tespiti yapacaktır. Daha sonra bu arıza küçük bir arıza ise hemen evinizde, eğer büyük bir arızaysa kendi yerimize getirip onarımını yaptıktan sonra tekrar adresinize teslim edecektir. Aynı şekilde montaj ve bakım hizmetleri için bizlere ulaşabilirsiniz. Uzman kadromuz siz değerli müşterilerimize klima alanında hizmet vermeye daima hazır.


Firma Adı: Değişim Klima İklimlendirme Ve Soğutma Sist. San. Tic. Ltd. Şti.
Açık Adres: Atalar Mah. Köroğlu Cad. Sultan Sok. No:36/C
Çağrı Merkezi Numarası 0216 387 12 12
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:30 – 18:30
Pazar: Kapalı

  • Gülden

    Klima konusunda oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkardığından dolayı yeni alacağımız klima modelini bu markadan seçtik. Özellikle hem performans hem de fiyat açısından oldukça başarılı modellere sahipti. Klima ilk zamanlarda performans açısından herhangi bir sorun ortaya çıkarmazken, zamanla daha sesli bir şekilde çalışmaya başladı. Konu hakkında ne kadar uğraş gösterirsek gösterelim sorunun neden kaynaklandığını tam olarak çözemedik. Bizde bu soruna çözüm bulabilmek için vakit kaybetmeden Mitsubishi Electric Servis Kartal adresini tercih ettik. Servis sorunun hangi durumdan kaynaklı olarak ortaya çıktığını çok kısa bir süre içinde çözmüş oldu. Ve bize klimanın en verimli şekilde nasıl kullanılabileceğini uzun uzun anlattı.

  • Ece

    Elektronik ürünlerin de biz insanlarla benzer yönlerinin olduğunu düşünmekteyim. Eğer iyi bakılmaz, bakımları yapılmazsa bizler gibi hasta olabilirler. Bu sebeple bakımlarını asla aksatmam. Sene başında Bolu’dan İstanbul’a tayinim çıktı. Taşınma işleri derken Bolu’da kendilerinden çok memnun olduğum servisten klimamın bakımını yapamadım. Buraya geldiğimde internette küçük bir geiznityle Mıtsubishi Electric Kartal servisine ulaştım. Arayıp durumu bildirdikten birkaç saat sonra gelip bakımını yapıp, gittiler. Aldığım hizmet eskini aratmadı. Teşekkür ederim.

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com