İstanbul

Mitsubishi Electric Servis Ümraniye

Uzun yıllardır Ümraniye ilçesinde siz değerli müşterilere hizmet veren Mitsubishi Electric Servis Ümraniye, Mitsubishi markasına ait klimalarınızın onarım ve bakımını yapmasının yanı sıra yeni aldığınız cihazların montaj işlemlerini de yapıyor. Tecrübeli, bilgili ve profesyonel ekip ile kaliteli ve sorunsuz hizmet anlayışını kendine ilke edinen firma, siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Profesyonel ve alanında uzman kişilerce yetiştirilmiş ekibimiz siz değerli müşterilerimize kısa zaman içerisinde ulaşır, vermiş olduğunuz adrese gelerek cihazlarınızın bakım, onarım veya montajı en hızlı nitelikli problemsiz bir şekilde yapar. Teknisyenlerimiz vermiş olduğunuz adrese içerisinde Mitsubishi Electric marka orjinal yedek parçalar bulunan tam donanımlı araçlarımız ile gelmektedir.

Eğer küçük bir arıza var ise adresinizde tamiri gerçekleştirilir. Ancak büyük bir arıza varsa klimanız kendi yerimize götürülür. Kendi yerimizde tamir ettikten sonra adresinize geri getirilir. Hizmet sonrası teknik desteği asla kesmiyor, 1 yıl süreyle de parça değişimi ya da tamirat için garanti veriyoruz. Bu hizmete karşı uygun fiyat politikası uyguluyoruz. Siz de hem kaliteli hizmet hem de uygun fiyat arayışındaysanız Mitssubishi Electric marka klimanızda teknik desteğe ihtiyaç duyulduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Firma Adı: Bahadır Teknik Isıtma ve Soğutma Sistemleri İnş.San.Tic. Ltd. Şti. Şb.
Açık Adres: Turgut Özal Bulvarı Turcan Caddesi Ziynet Sok No:36 Şerifali-Ümraniye
Çağrı Merkezi Numarası 0216 314 61 14
Servis Saatleri: Pazartesi-Cuma: 08:00 – 19:00
Cumartesi: 08:30 – 18:30
Pazar: Kapalı

 • Mitsubishi Klima Bakım ve Onarım Servisi | Maiotik

  […] olmasının arızalanması durumunda kullanım ömrünü tamamladığını göstermez. Çünkü Mitsubishi Servis Ümraniye merkezimizin hız ve kalite açısından dünya standartlarına uygun olan klima servis hizmetleri […]

 • Aybüke G.

  Evde çok fazla bulunmadığımdan kolay ve hızlı ısıtacak bir cihaz olsun diye Mitsubishi klima aldım. Uzun süredir de sorun yaşamadan gayet verimli şekilde kullanıyordum. Ancak son zamanlarda hem kötü bir koku yaymaya hem de gürültülü çalışmaya başladı. Bunun üzerinde benim yapabileceğim bir şey var mı diye internette araştırma yaptım ve benim müdahalemle çözülmesinin zor olduğunu görünce Mitsubishi Servis Ümraniye merkezini aradım. Hemen geldiler ve daha önce yaptırmadığım bakımları yüzünden kaynaklandığını belirleyerek, sorunu çözdüler.

 • Tuğba A.

  Dünyanın en bilinen markası Mitsubishi klima kullanıyorum. Gerçekten ödediğim paraya değecek kalitede bir performans alıyorum. Üstelik özel Mitsubishi Klima Servis Ümraniye merkezi ile de anlaştım. 6 aylık periyotlarda benim adıma klima bakım takibini yapıp, yılda iki defa olmak üzere bakım için kendileri geliyorlar. Bu sayede cihazda hiçbir sorunda yaşamadım.

 • Mert

  Klima konusunda tercihimizi bu konu hakkında bir hayli övülen Mitsubishi Electric markasından yana kullandık. Özellikle çevremizin de beğenisini kazanan bir marka halinde bulunuyordu. Almış olduğumuz klima modeli ilk zamanlarda tam performanslı olarak çalıştı. Ailecek klimadan oldukça memnunduk. Ancak nedenini anlayamadığımız bir şekilde klimanın eskisi gibi verimli bir şekilde çalışmadığını fark ettik. Klimanın ısıtma özelliği eskisi gibi iyi bir şekilde çalışmıyordu. Konu hakkında ne kadar çaba gösterirsek gösterelim tam olarak sorunun neden dolayı karşımıza çıktığını bir türlü anlayamadık. Bizde bu durumu bir son verebilmek için tercihimizi Mitsubishi Electric Ümraniye adresinden yana kullandık. Servis işinin ehli ekibiyle birlikte soruna çok kısa bir süre içinde çözüm buldu.

 • Ali

  Bizi üç yıldır hiçbir şekilde mahçup etmeyen klimamız bu sene ısıtma konusunda problemler yaşattı. Hemen bu sorunu nasıl çözebileceğimize dair eşimle bu konu hakkında internette küçük çaplı bir araştırma yaptık. Araştırmalarımız sonucu bu siteyle karşılaştık. Aranızda bu problemi yaşayan varsa bu konu hakkında bize yardımcı olabilir mi acaba?

SERVİS ÇAĞIR
Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com