İstanbul

Çekmeköy Franke Teknik Servis Merkezi

Franke her geçen gün hızla gelişen bulaşık makinesi teknolojisinin gelişimine yön veren bir marka haline gelen ve 20.yüzyılın ikinci çeyreğinden itibaren farklı bulaşık makinesi teknolojileriyle evlerdeki yerini almaya başladı. Franke markası için servis hizmetleri sunan firmamız, markanın küresel düzeyde sunduğu kaliteli hizmet anlayışını Türkiye koşullarıyla bir araya getirerek, son derece kaliteli ve profesyonel hizmet çözümleri sağlıyor.

Franke Servis merkezimizde alanlarında akademik düzeyde eğitim sahibi olan deneyimli ve alanlarında uzman teknik ekipler ile tüm Franke markalı bulaşık makinesi ürünleri için eş değer bir arıza onarım ve bakım uygulama hizmet kalitesi sunuyor. Sürekli gelişmeye devam bulaşık makinesi teknolojisini yakından takip ederek, müşterilerine sunacağı servis hizmetlerinde aktif olarak entegre etmeyi başaran Franke Teknik Servis merkezimizde artık, tüm Franke bulaşık makinesi ürünleriniz için profesyonel çözümler sağlanıyor.

En küçük çaplı arızalanmalardan, en komplike arızalanmalara kadar tüm arızalanmalar için çağın her zaman en ileri teknolojilerinden oluşan teknik bir altyapı ile hizmet veren firmamız sayesinde artık evlerde Franke kalitesini çok daha uzun yıllar sorunsuz ve kaliteli bir şekilde yaşayabilme şansına sahip olunabiliyor.

Gezici teknik ekipleriyle, sizlerden gelecek tüm Franke arıza bildirimlerinde en kısa süreler içerisinde müdahaleler gerçekleştirebilen Franke Servis Çekmeköy firmamızda, teknolojik altyapı, alanlarında uzman teknik ekipler ve her zaman orijinal Franke yedek parçaları gibi kaliteli servis hizmetlerinin tüm gerekliliklerine aktif biçimde yer verilmektedir.

    SERVİS ÇAĞIR
    Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com