İstanbul

Electrolux Servis Maltepe Hangi Konuda Hizmet Sunar?

Beyaz eşya satın almak isteyenlerin başında yeni evli çiftler veya evini yenilemek isteyenler gelir. Electrolux; en iyi beyaz eşya modellerine sahip markalar arasında bulunur. Kaliteli ve uygun fiyatlı modellerinin yanı sıra servis konusunda da sorun yaşatmaz. Maltepe Electrolux Servisi sayesinde beyaz eşyalarınızdaki herhangi bir arızayı en kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz.

Electrolux servis İstanbul; çamaşır makinenizde yaşamış olduğunuz arızaları ortadan kaldırır. Makinenizin gürültülü çalışması konusunda servis yardımı alabilirsiniz. Bu sorunun birden çok sebebi vardır. Tambur yatak rulmanlarının arızalı olması başta olmak üzere motor ile kasnak arasındaki kayışın çıkarılması gerekliliği gibi hususlar öne çıkar. Ayrıca, yatak keçe ve rulmanlarının değiştirilmesi de gerekebilir. Takdir edersiniz ki, bir kullanıcı olarak tek başınıza bunları yapmanız mümkün değildir. Ayrıca, amortisörlerin arızalı olmasına da rastlanabilir.

Her ne olursa olsun, parça tamiri veya değişiminin gerekli olduğu hallerde vakit kaybetmeden Electrolux servis İstanbul ile iletişim kurmalısınız.

Çamaşır makinesi başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarınızdaki sorunlara en kısa sürede çözüm bulan Electrolux servis İstanbul; makinenizin sarsıntılı çalışma sorununu da çözecektir. Makine taşıyıcı ayaklarının dengesinin bozulmuş olması başta olmak üzere amortisörlerin arızalı olması, makine askı yaylarının yerinden çıkmış olması gibi sorunlar da bu duruma sebebiyet verebilir. Sonuç olarak, bu tür bir arızayı servis desteği almadan çözemezsiniz.

    SERVİS ÇAĞIR
    Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com