İstanbul

Bahçelievler’de Philips Servis mi Arıyorsunuz?

Teknolojik ürünlerin üretimi konusunda adeta duayen olan Philips uzun yıllardan beri sektöre öncülük eden önemli firmalar arasında yer almaktadır. Dünyaya kendini kanıtlamış olan ve ürünleri dünya genelinde pek çok ülkede satışa sunulan Philips televizyon ve elektrik süpürgesi alanında da önemli modeller üretmiştir. Her geçen gün kendini daha da geliştiren ve yeni modeller satışa sunan Philips farklı alanlarda da ürünleri ile müşterilerin beğenisini toplamaktadır.

Philips Servis Bahçelievler

Ancak her ne olursa olsun teknolojik ürünler ömürleri dolduğunda ya da gerekli bakımlar yapılmadığında arızalar verebilmektedir. Televizyon ve süpürgelerde hassas cihazları oldukları için arıza olanakları diğerlerinden biraz daha fazladır.

Philips süpürge servis ise bu noktada devreye girmekte ve İstanbul genelinde televizyon ya da süpürge kullanan kullanıcıların karşılaşmış oldukları arızaların giderilmesi için kaliteli ve üstün hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Müşterilere çözüm odaklı yaklaşım Philips Servis Bahçelievler çok kısa vadede sorunları çözmekte ve müşterilerin de memnuniyetini toplamaktadır. Müşteriler 444 78 56 nolu telefon numarası aracılığı ile Philips servisten randevu talebinde bulunabilmektedir.

Müşteri hizmetleri yetkilileri ise randevu taleplerinin ardından müşterilere dönüş sağlamakta ve uygun olan tarih ve saat aralığı için randevu talebi oluşturmaktadır. Teknik servis ekibi ise müşterileri evlerinde ziyaret ederek gerekli olan onarımları gerçekleştirmekte gerektiğinde ise adres dışında onarım İşlemi sağlamaktadır. Philips servis aynı zamanda müşterilere bir yıl parça ve işçilik garantisi de sunmaktadır.

    SERVİS ÇAĞIR
    Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com