İstanbul

Özel İstanbul Profilo Teknik Servis

Profilo teknik servisi olarak Marmara bölgesi ve yakın çevre adına bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz… Kullanıcılarımıza sunduğumuz ayrıcalıklar ve fırsatlar çerçevesinde, Marmara bölgesinin en çok tercih edilen lider firmalarından bir tanesi olan Profilo teknik servis, çalışmalarını müşteri memnuniyeti odaklı sürdürmektedir. Belirli alanlara yerleştirdiğimiz ekiplerimiz ve yaygın ekiplerimiz sayesinde sizlere hızlı bir şekilde hizmet sağlıyoruz. Bunun yanı sıra geniş araç filomuz sayesinde zamanı iyi değerlendiriyor ve birçok adrese eş zamanlı ulaşabiliyoruz. Yenilikçi bir anlayışa sahip olan firmamız değişime ayak uyduruyor ve düzenli olarak gerçekleştirilen ekip görüşmeleri sayesinde sizlere farklı bir servis hizmeti sunuyor.

Özel İstanbul Profilo Servis ekibi olarak, Profilo marka tüm ürünlerinizin; bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, televizyon, buzdolabı ve günlük hayatınızda kullandığınız aklınıza gelebilecek tüm ürünlerde bizleri dilediğiniz saat arayabilirsiniz. Hızlı çözüm üreten teknik ekibimiz sayesinde gülük hayatı kolay kılan ürünlerinizi ilk günkü haline getiriyoruz. Servis sektöründe müşteri memnuniyeti önceliktir.

Bizler bunun bilincinde hareket ediyoruz ve sizleri yalnızca maddiyata dayalı müşteriler olarak görmüyoruz. Güveninizi ve memnuniyetinizi sağlamak adına sizlere fırsatlar ve kolaylıklar sunuyoruz. Fiyat listemize göz gezdirdiğinizde bunu daha iyi anlayacaksınız.

Profilo Servis işleminin başında sizlere bunu aktarıyoruz ve eğer siz onay verirseniz işleme başlıyoruz. Sorunu olay yerinde halletmek en büyük çabamız fakat olası aksi durumlarda ürünü atölyemize taşıyoruz ve en kısa zamanda sizlere teslim ediyoruz. Sektörün en deneyimli kadrosuna sahibiz. Teknik ekibimizin yanı sıra çağrı merkezi çalışanlarımız ve yöneticilerimiz de aynı şekilde güler yüze ve donanıma sahiptir. Altyapı desteğimiz ile ve bu sektöre verdiğimiz uzun yıllar ile kaliteli servis anlayışını sizlerin ayağına kadar getiriyoruz. Uzman bir kadroya sahip olmak bizleri daha da hırslandırıyor ve asla geri adım atmıyoruz. Sürekli olarak gelişim göstermeye ve kendimizi geliştirmeye özen gösteriyoruz. Seminerler ve olağan iş değerlendirme toplantılarımız sayesinde ekip olarak fikir alış verişlerinde bulunuyoruz.

Website: https://www.profilo-servis.com

    SERVİS ÇAĞIR
    Profilo-servis.com Altusservis.net Baymak Servis Demirdöküm Servis Kombicozum.com Arizacozum.com